Mirada Exclusive Bodrum ★★★★★

Mirada Exclusive Bodrum ★★★★★ BODRUM

  • 5
  • BODRUM
Mirada Exclusive Bodrum ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/375181326.jpg

Mirada Exclusive Bodrum ★★★★★

Mirada Exclusive Bodrum ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/472732852.jpg

Mirada Exclusive Bodrum ★★★★★ BODRUM

Mirada Exclusive Bodrum ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/393958573.jpg

Mirada Exclusive Bodrum ★★★★★ BODRUM TURQI

Mirada Exclusive Bodrum ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/472174353.jpg

Mirada Exclusive Bodrum ★★★★★ BODRUM TURQI

Mirada Exclusive Bodrum ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/472186721.jpg

Mirada Exclusive Bodrum ★★★★★

Hotel - Mirada Exclusive Bodrum ★★★★★

Mirada Exclusive Bodrum ★★★★★

E vendosur në qytetin e Bodrumit, 1.1 km nga plazhi Bitez, Mirada Exclusive Bodrum ofron akomodim me një pishinë të jashtme sezonale, parkim privat falas, një palestër dhe një kopsht. Me WiFi falas, ky hotel me 5 yje ka një tarracë dhe një bar. Hoteli përmban një pishinë të brendshme, sauna, staf argëtimi dhe një klub për fëmijë.

Hoteli do t'u sigurojë mysafirëve dhoma me ajër të kondicionuar me një gardërobë, një aparat kafeje, një minibar, një kasafortë, një TV me ekran të sheshtë, një ballkon dhe një banjo private me dush. Mirada Exclusive Bodrum përmban dhoma të caktuara me pamje nga deti, dhe dhomat janë të pajisura me një kazan. Në akomodim çdo dhomë ka liri krevat dhe peshqir.

Në Mirada Exclusive Bodrum do të gjeni një restorant që shërben kuzhinë greke, biftekë dhe kuzhinë ndërkombëtare. Mund të kërkohen gjithashtu opsione vegjetariane, hallall dhe pa gluten.

Hoteli ofron shesh lojërash për fëmijë.

Duke folur anglisht, rusisht dhe turqisht në tavolinën e pritjes 24-orëshe, stafi është gjithmonë pranë për të ndihmuar.

Plazhi Gumbet është 1.6 km nga Mirada Exclusive Bodrum, ndërsa Mor Plaj është 2.7 km larg. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Milas-Bodrum, 45 km nga akomodimi.

Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen - ata e vlerësuan atë me 9.0 për një udhëtim me dy persona.

BODRUM TURQI

Whatsapp Support
+355682009799