Xanadu Island High Class ★★★★★

Xanadu Island High Class ★★★★★ BODRUM

  • 5
  • BODRUM
Xanadu Island High Class ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/27213940.jpg

Xanadu Island High Class ★★★★★

Xanadu Island High Class ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/27214061.jpg

Xanadu Island High Class ★★★★★ BODRUM

Xanadu Island High Class ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/27213872.jpg

Xanadu Island High Class ★★★★★ BODRUM TURQI

Xanadu Island High Class ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/427277908.jpg

Xanadu Island High Class ★★★★★ BODRUM TURQI

Xanadu Island High Class ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/279142533.jpg

Xanadu Island High Class ★★★★★

Hotel - Xanadu Island High Class ★★★★★

Xanadu Island High Class ★★★★★

Ishulli Xanadu ofron akomodim me 5 yje, përballë plazhit, në Akyarlar dhe përmban një kopsht, sallë pritjeje të përbashkët dhe tarracë. Ndër objektet në këtë pronë janë shërbimi në dhomë dhe recepsioni 24 orë, së bashku me WiFi falas në të gjithë pronën. Hoteli ka një pishinë të hapur, pishinë të brendshme, karaoke dhe një klub për fëmijë.

Dhomat e hotelit janë të pajisura me ajër të kondicionuar, një tavolinë, një TV me ekran të sheshtë, një banjo private, liri krevat, peshqir dhe një ballkon me pamje nga deti. Të gjitha dhomat janë të pajisura me një kazan, ndërsa dhoma të caktuara kanë një kuzhinë me frigorifer, një pjatalarëse dhe një sobë. Dhomat kanë një kasafortë.

Një mëngjes shuplakë është në dispozicion çdo mëngjes në Xanadu Island. Në akomodim do të gjeni një restorant që shërben kuzhinë italiane, turke dhe ndërkombëtare. Mund të kërkohen gjithashtu opsione vegjetariane, vegane dhe pa gluten.

Xanadu Island ofron një vaskë të nxehtë. Në hotel mund të luani bilardo, pingpong dhe shigjeta, dhe zona është e njohur për snorkeling.

Xanadu Island ofron një shërbim hekurosjeje, si dhe objekte biznesi si faksi dhe fotokopjimi.

Plazhi Akyarlar është disa hapa nga akomodimi, ndërsa Meteor Beach është 700 metra nga prona. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Milas-Bodrum, 66 km nga ishulli Xanadu.

Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen - ata e vlerësuan atë me 9.1 për një udhëtim me dy persona.

BODRUM TURQI

Whatsapp Support
+355682009799