La Blanch Island ★★★★★

La Blanch Island ★★★★★ BODRUM

  • 5
  • BODRUM
La Blanch Island ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/208429132.jpg

La Blanch Island ★★★★★

La Blanch Island ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/463064161.jpg

La Blanch Island ★★★★★ BODRUM

La Blanch Island ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/362842442.jpg

La Blanch Island ★★★★★ BODRUM TURQI

La Blanch Island ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/478226917.jpg

La Blanch Island ★★★★★ BODRUM TURQI

La Blanch Island ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/360507401.jpg

La Blanch Island ★★★★★

Hotel - La Blanch Island ★★★★★

La Blanch Island ★★★★★

I ndodhur në një zonë të izoluar në breg të detit të Guvercinlik, La Blanche Island - Ultra All Inclusive ofron një zonë plazhi privat, një pishinë të hapur dhe një park ujor. Objektet e gjera spa përmbajnë një sauna, palestër, hamami, një pishinë të brendshme dhe dhoma masazhi. WiFi është falas në vende publike.

Dhomat e dekoruara në mënyrë elegante në La Blanche Island - Ultra All Inclusive janë me ajër të kondicionuar dhe të izoluar nga zëri. Secili ka një minibar, TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore dhe një kuti depozitash. Çdo dhomë ka gjithashtu një ballkon me pamje dhe mobilje në natyrë. Objektet e bërë çaj / kafe janë dhënë.

Mysafirët mund të shijojnë një sërë pjatash të kuzhinës turke dhe ndërkombëtare gjatë gjithë kohës në opsionet e shumta të ngrënies të këtij hoteli, duke përfshirë restorantin kryesor të shuplakës, 6 restorante a-la-carte, bar-rostiçeri dhe pastiçeri. Pije freskuese ofrohen gjatë gjithë ditës në baret e shumta.

Stafi argëtues organizon aktivitete të ndryshme gjatë ditës, duke përfshirë festa tematike, karaoke dhe muzikë live. Për mysafirët më të rinj, është në dispozicion një mini klub. Një sërë aktivitetesh mund të shijohen në vend, të tilla si bilardo, pingpong, shigjeta, zhytje dhe sporte ujore.

Free Parking në vend është e mundur. Stafi, i disponueshëm 24 orë në ditë, ndihmon me marrjen me qira të makinave dhe ofron informacione rreth atraksioneve lokale. Shërbimet e anijes në aeroport organizohen me një tarifë shtesë dhe Aeroporti Milas-Bodrum është 18 km nga La Blanche Island - Ultra All Inclusive.

Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen - ata e vlerësuan atë me 8.9 për një udhëtim me dy persona.

BODRUM TURQI

Whatsapp Support
+355682009799