Kefaluka Resort ★★★★★

Kefaluka Resort ★★★★★ BODRUM

  • 5
  • BODRUM
Kefaluka Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/165569599.jpg

Kefaluka Resort ★★★★★

Kefaluka Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/165570663.jpg

Kefaluka Resort ★★★★★ BODRUM

Kefaluka Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/165599896.jpg

Kefaluka Resort ★★★★★ BODRUM TURQI

Kefaluka Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/165594639.jpg

Kefaluka Resort ★★★★★ BODRUM TURQI

Kefaluka Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/165573370.jpg

Kefaluka Resort ★★★★★

Hotel - Kefaluka Resort ★★★★★

Kefaluka Resort ★★★★★

Me pamje nga plazhi i bukur Akyarlar, Kefaluka Resort ofron një sërë aktivitetesh spa dhe argëtimi për të gjithë familjen, së bashku me një plazh të organizuar privat dhe një park ujor.

Kefaluka Resort është i vendosur pranë Gjirit Akyarlar në Turgetreis. Ka një larmi dhomash që i përshtaten nevojave tuaja për pushime dhe secila është e pajisur bukur me orendi dhe komoditete moderne. Ju gjithashtu mund të përfitoni nga pamjet e bukura të detit Egje, fshatit Akyarlar dhe ishullit Kos.

Fëmijët do ta pëlqejnë parkun ujor me rrëshqitjet e tij dhe pishinën e aktivitetit. Digjni pak energji në qendrën më moderne të fitnesit ose luani një lojë tenis. Shijoni aktivitetet në plazhin privat të Kefalukës ose thjesht pushoni rreth një prej pishinave të shumta.

Nëse keni nevojë për një përkëdhelje, mos kërkoni më larg se qendra spa dhe Wellness e Kefaluka. Shijoni një masazh relaksues, një trajtim bukurie ose kaloni kohë në banjën qetësuese të banjës. Ju gjithashtu mund të kontrolloni emailet tuaja duke përdorur akses falas në internet pa tel. Nëse keni detyrime pune, qendra biznesi e pajisur plotësisht e Kefaluka është në dispozicionin tuaj.

BODRUM TURQI

Whatsapp Support
+355682009799