Baia Bodrum ★★★★★

Baia Bodrum ★★★★★ BODRUM

  • 5
  • BODRUM
Baia Bodrum ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/374970452.jpg

Baia Bodrum ★★★★★

Baia Bodrum ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/306770985.jpg

Baia Bodrum ★★★★★ BODRUM

Baia Bodrum ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/374969836.jpg

Baia Bodrum ★★★★★ BODRUM TURQI

Baia Bodrum ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/306769817.jpg

Baia Bodrum ★★★★★ BODRUM TURQI

Baia Bodrum ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/306769802.jpg

Baia Bodrum ★★★★★

Hotel - Baia Bodrum ★★★★★

Baia Bodrum ★★★★★

Me pamje nga gjiri i Gündoğan, ky resort ultra gjithëpërfshirës përmban një plazh privat dhe dhoma të dizajnuara me pamje nga deti Egje. Ka një aquapark me pishina të ndryshme dhe një qendër Wellness.

Me një ballkon ose tarracë private, të gjitha dhomat në Baia Bodrum Hotel kanë një dekor të lehtë dhe kanë një TV satelitor dhe minibar. Çdo banjo private ka një vaskë ose dush.

Ushqimet ndërkombëtare të stilit shuplakë janë në dispozicion çdo ditë në restorantin kryesor. Pije dhe ushqime të lehta shërbehen në 5 baret e Baia Bodrum, ndërsa Vitamin Bar ofron lëngje të shëndetshme. Shërbimi në dhomë ofrohet 24/7.

Mysafirët mund t'i nënshtrohen masazheve tajlandeze ose të bëjnë një stërvitje në qendër Wellness. Sportet ujore janë në dispozicion në plazh, dhe të ftuarit mund të luajnë tenis. Objektet e tjera në vend përfshijnë një kinema dhe disko.

Stafi i pritjes 24-orëshe organizon shfaqje muzikore dhe argëtuese në baza ditore. Me parkim falas private, mysafirët kanë qasje të lehtë në Bodrum, 19 km larg. Aeroporti Milas është 48 km larg.

Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen - ata e vlerësuan atë me 8.4 për një udhëtim me dy persona.

BODRUM TURQI

Whatsapp Support
+355682009799