Selectum Colours Bodrum ★★★★★

Selectum Colours Bodrum ★★★★★ BODRUM

  • 5
  • BODRUM
Selectum Colours Bodrum ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/512587625.jpg

Selectum Colours Bodrum ★★★★★

Selectum Colours Bodrum ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/512590168.jpg

Selectum Colours Bodrum ★★★★★ BODRUM

Selectum Colours Bodrum ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/15596887.jpg

Selectum Colours Bodrum ★★★★★ BODRUM TURQI

Selectum Colours Bodrum ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/512586119.jpg

Selectum Colours Bodrum ★★★★★ BODRUM TURQI

Selectum Colours Bodrum ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/512586129.jpg

Selectum Colours Bodrum ★★★★★

Hotel - Selectum Colours Bodrum ★★★★★

Selectum Colours Bodrum ★★★★★

Selectum Colors Bodrum përmban një pishinë të formës së lirë me vaskë të nxehtë, një hamami tradicional dhe qendër Wellness që ofron trajtime alternative të shëndetit dhe bukurisë. Është 5 minuta në këmbë larg plazhit Gumbet.

Çdo dhomë është me ajër të kondicionuar dhe ka një TV me kanale shumëgjuhëshe dhe një kolltuk të rehatshëm në zonën e shtrojës. Secili prej tyre ka një ballkon privat, disa me pamje panoramike nga deti.

Në Selectum Colors Bodrum, të ftuarit mund të marrin pjesë në zhytje, rrëshqitje në ajër dhe kanoe ose të shijojnë një stërvitje freskuese në palestër. Në mbrëmje, stafi argëtues i hotelit organizon mbrëmje kabare, disko ose shfaqje muzikore live.

Selectum Colors Bodrum është 3,5 km larg nga Amfiteatri i Bodrumit. Tërheqjet e vendosura në qendër të Bodrumit, të tilla Kalaja e Bodrumit, është 5 km larg.

Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen - ata e vlerësuan atë me 8.6 për një udhëtim me dy persona.

BODRUM TURQI

Whatsapp Support
+355682009799