Salmakis Resort & Spa ★★★★★

Salmakis Resort & Spa ★★★★★ BODRUM

  • 5
  • BODRUM
Salmakis Resort & Spa ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/26940412.jpg

Salmakis Resort & Spa ★★★★★

Salmakis Resort & Spa ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/418902895.jpg

Salmakis Resort & Spa ★★★★★ BODRUM

Salmakis Resort & Spa ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/236207791.jpg

Salmakis Resort & Spa ★★★★★ BODRUM TURQI

Salmakis Resort & Spa ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/26934172.jpg

Salmakis Resort & Spa ★★★★★ BODRUM TURQI

Salmakis Resort & Spa ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/94132364.jpg

Salmakis Resort & Spa ★★★★★

Hotel - Salmakis Resort & Spa ★★★★★

Salmakis Resort & Spa ★★★★★

I ndodhur pikërisht pranë plazhit, ky resort i stilit mesdhetar ofron një kompleks të madh pishinash me pamje panoramike mbi gjirin e Bodrumit. Salmakis përmban një banjë të gjerë me vaskë të nxehtë, hamami dhe objekte masazhi.

WiFi falas dhe TV satelitor ofrohen në dhomat e bollshme dhe me ajër të kondicionuar të Salmakis Resort & Spa. Ato përfshijnë gjithashtu një banjo me një vaskë, një ballkon dhe një zonë të shtrojë.

Restoranti osman i Salmakis Resort shërben meze dhe qebap tradicionalë. Restoranti mesdhetar është i specializuar në ushqimin e detit. Mysafirët mund të shijojnë një pije në një nga 5 baret, të cilat përfshijnë një bar plazhi dhe një bar vitaminash.

Salmakis Resort & Spa ofron gjithashtu një palestër të teknologjisë së lartë me aktivitete kardio-fitnesi, ambiente zhytjeje dhe fusha tenisi.

Qendra e qytetit të Bodrumit me marinën dhe kështjellën e saj është 15 minuta larg në këmbë nga vendpushimi. Aeroporti Ndërkombëtar Milas-Bodrum është më pak se 30 minuta me makinë. Parkimi privat është në dispozicion falas.

Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen - ata e vlerësuan atë me 8.6 për një udhëtim me dy persona.

BODRUM TURQI

Whatsapp Support
+355682009799