TUI MAGIC LIFE Adults ONL ★★★★★

TUI MAGIC LIFE Adults ONL ★★★★★ BODRUM

  • 5
  • BODRUM
TUI MAGIC LIFE Adults ONL ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/363408066.jpg

TUI MAGIC LIFE Adults ONL ★★★★★

TUI MAGIC LIFE Adults ONL ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/247537688.jpg

TUI MAGIC LIFE Adults ONL ★★★★★ BODRUM

TUI MAGIC LIFE Adults ONL ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/247535711.jpg

TUI MAGIC LIFE Adults ONL ★★★★★ BODRUM TURQI

TUI MAGIC LIFE Adults ONL ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/247536383.jpg

TUI MAGIC LIFE Adults ONL ★★★★★ BODRUM TURQI

TUI MAGIC LIFE Adults ONL ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/247535713.jpg

TUI MAGIC LIFE Adults ONL ★★★★★

Hotel - TUI MAGIC LIFE Adults ONL ★★★★★

TUI MAGIC LIFE Adults ONL ★★★★★

Ky TUI MAGIC LIFE Bodrum - Vetëm për të rritur me 5 yje gjithëpërfshirës është vendosur në një zonë 70.000 m² buzë detit dhe ofron pishina të brendshme dhe të jashtme. Mysafirët mund të shijojnë spa me palestër, sauna, hamami, dhomë me avull dhe vaskë të nxehtë. WiFi falas ofrohet në të gjithë dhe parkimi privat është në dispozicion.

Në TUI MAGIC LIFE Bodrum - Adults Only ka disa dhoma me pamje nga deti Egje, kopshtet botanike ose pishina. Të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar dhe të dekoruara. Kati me pllaka ofrohet së bashku me një banjo private të pajisur me dush dhe tualetin.

Opsionet e kohës së lirë përfshijnë gjithashtu një kinema dhe fusha tenisi. Vizitorët mund të planifikojnë një masazh tradicional tajlandez ose trajtim për kujdesin e lëkurës në TUI MAGIC LIFE Bodrum - Qendra Spa dhe Wellness vetëm për të rriturit.

Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen - ata e vlerësuan atë me 8.3 për një udhëtim me dy persona.

BODRUM TURQI

Whatsapp Support
+355682009799