Delta By Marriot Bodrum ★★★★★

Delta By Marriot Bodrum ★★★★★ BODRUM

  • 5
  • BODRUM
Delta By Marriot Bodrum ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/532478281.jpg

Delta By Marriot Bodrum ★★★★★

Delta By Marriot Bodrum ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/361111610.jpg

Delta By Marriot Bodrum ★★★★★ BODRUM

Delta By Marriot Bodrum ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/229020686.jpg

Delta By Marriot Bodrum ★★★★★ BODRUM TURQI

Delta By Marriot Bodrum ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/266962421.jpg

Delta By Marriot Bodrum ★★★★★ BODRUM TURQI

Delta By Marriot Bodrum ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/229020835.jpg

Delta By Marriot Bodrum ★★★★★

Hotel - Delta By Marriot Bodrum ★★★★★

Delta By Marriot Bodrum ★★★★★

I vendosur në një plazh privat në gjirin Yalikavak, Delta Beach Resort ofron objekte spa dhe pamje mahnitëse nga deti.

Ftohuni në dhomën tuaj të dekoruar me shije dhe me ajër të kondicionuar në Delta Beach Resort. Shijoni pamjet e detit ose ambienteve të mrekullueshme të hotelit nga dhomat tuaja. Kontrolloni emailin duke përdorur akses falas në internet pa tel.

Shijoni një shuplakë të shijshme falas në dhomën kryesore të ngrënies. Ju gjithashtu mund të darkoni në tarracën e jashtme, me pamjet e saj të bukura të gjirit Yalikavak.

Relaksohuni ndërsa fëmijët luajnë në rrëshqitësin e ujit dhe shijojnë orë të tëra argëtimi dhe lojërash në pishinë.

Sfidoni familjen dhe miqtë në volejboll në plazh. Për pak kohë, shijoni një masazh relaksues. Kaloni pak kohë në saunë ose në hamami turk. Bëni një shëtitje të qetë në Yalikavak, vetëm 3 km larg.

Në mbrëmje, pushoni me një pije në barin miqësor të Delta Beach Hotel.

Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen - ata e vlerësuan atë me 8.6 për një udhëtim me dy persona.

BODRUM TURQI

Whatsapp Support
+355682009799