Hapimag Sea Garden ★★★★★

Hapimag Sea Garden ★★★★★ BODRUM

  • 5
  • BODRUM
Hapimag Sea Garden ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/290016190.jpg

Hapimag Sea Garden ★★★★★

Hapimag Sea Garden ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/271211085.jpg

Hapimag Sea Garden ★★★★★ BODRUM

Hapimag Sea Garden ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/290016325.jpg

Hapimag Sea Garden ★★★★★ BODRUM TURQI

Hapimag Sea Garden ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/271211037.jpg

Hapimag Sea Garden ★★★★★ BODRUM TURQI

Hapimag Sea Garden ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/271211638.jpg

Hapimag Sea Garden ★★★★★

Hotel - Hapimag Sea Garden ★★★★★

Hapimag Sea Garden ★★★★★

Hapimag Sea Garden është një vendpushim luksoz me 5 yje i vendosur në mes të një pylli me pisha në bregun jugor të Gadishullit të Bodrumit. Ka një plazh privat, pishinë të jashtme dhe dhoma me ballkone.

Me TV me ekran të sheshtë, të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar dhe të pajisura me minibar. Çdo dhomë e gjërë ka një zonë të shtrojë me Wi-Fi falas.

Mysafirët mund të darkojnë në restorantin romantik të hotelit me pamje nga deti Egje dhe malet. Një shumëllojshmëri pijesh mund të shijohen në bar dhe ka një klub nate për argëtim.

Hapimag Sea Garden Resort ka një pishinë të brendshme, palestër dhe një banjë me avull. Objektet e sporteve ujore janë në dispozicion në plazh dhe ka një pishinë të veçantë për fëmijë me rrëshqitje uji. Mini klubet dhe aktivitetet janë në dispozicion për mysafirët e rinj.

Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen - ata e vlerësuan atë me 9.3 për një udhëtim me dy persona.

BODRUM TURQI

Whatsapp Support
+355682009799